KONST / Litografier / Litografier 7764149

nr 776 4149

Lasse Ã…berg

(f. 1940), Sverige

Litografier, 3 st, Lasse Åberg (f. 1940), bladets mått: 32x43

Kondition: oramade, mindre vikskador

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 10 september 2012
kl 18:02:32

Lasse Ã…berg

Läs mer om Lasse Ã…berg